Wolvox 8 Barkodlu Hızlı Satış Sistemi

Akınsoft Wolvox 8 Barkodlu Hızlı Satış Sistemi bakkal, market, kuruyemiş, kırtasiye gibi, perakende mağazacılık sektöründe hizmet veren firmalara hitap etmektedir. Çok şubeli mağaza zincirlerinde online ve offline bağlantı ile tek noktadan kontrol edilebilir ve yönetilebilir özelliktedir.
HIZLI SATIŞ
Paket 1
Hızlı Satış Modülü
Cari Takip Modülü
Kasa Takip Modülü
Stok Takip Modülü
Excell Veri Transferi
Finansal Analiz
E-Fatura / E-Arşiv
HIZLI SATIŞ
Paket 2
Paket 1 Modüllerine
ek olarak
Banka Modülü
Kartoteks Modülü

KULLANIM ALANLARI

Akınsoft Wolvox Barkodlu Hızlı Satış Sistemi Bakkal, Market, Kırtasiye, Tuhafiye, Bijuteri, Kasap, Manav, Kitapevi, Tekel Bayi, Büfe, Tüm yedek parça satış mağazaları, Giyim, Konfeksiyon, Şarküteri gibi perakende ve hızlı satış sektöründe hizmet veren tüm firmalara hitap etmektedir.

MODÜL İÇERİĞİ

Barkodlu Hızlı Satış programınızı istediğiniz modülleri ekleyerek zenginleştirebilir, hız ve güvenilirliğini artırabilirsiniz.

Wolvox Erp ve Wolvox Market otomasyonu programlarımız ile tam entegrasyonlu çalışmaktadır. Yazarkasa/Terazi entegrasyonu ile Yeni nesil ödeme kaydedici cihazlarınızı ve elektronik terazilerinizi sisteme entegre edebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN BAZI ÖZELLİKLER

* Ömür boyu lisans özelliği ile yıllık yada aylık hiç bir ödemesi bulunmamaktadır.
* Türkiye genelinde 2000 üzerinde bayi ağı ile, her ilde hızlı ve güvenli teknik destek alabilirsiniz.
* Özelleştirilebilir kısa yol menüsü sayesinde alışkanlıklarınıza özel pratik bir kullanım sağlar.
* Script kullanarak kullanım amacına uygun geliştirmeler yapabilirsiniz.
* Kullanıcı yetkilendirmeleri sayesinde hangi kullanıcının hangi özellikleri görebileceğini belirleyebilirsiniz.
* Sesli uyarıcılar ayarlayarak programın sizi asiste etmesini sağlayabilirsiniz.
* Hızlı satış ekranı üzerinden ister otomatik olarak yazar kasa fişi oluşturabilir, isterseniz bilgi fişi oluşturabilir, isterseniz de direk e-fatura e-irsaliye kesebilirsiniz.
* Kullanıcılara komple sipariş yada sipariş ürünü silme ve iptal etme yetkilendirmesini istediğiniz gibi ayarlayabilir, iptal edilen satış veya ürünleri istediğiniz zaman kullanıcı bazlı olarak raporlayabilir siniz.
* Detaylı gün sonu raporu ile sadece günlük satış tutarını değil, en çok satılan ürünler, en az satılan ürünler, hiç satılmayan ürünler, nakit satışlar, kartlı satışlar, veresiye satışlar, kategorisine göre satışlar, grubuna göre satışlar gibi detaylı raporlamalar alabilirsiniz.
* Pratik iade ekranı sayesinde iade ve değişim işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
* Nakit, Kredi kartı, Dekont, Veresiye, Yemek Çeki, Sodexo, Multinet gibi istediğiniz türde ödeme yöntemleri oluşturabilirsiniz.